زیبایی

برای دیدن مناظر خیره کننده و زیبا لازم نیست جای دوری بریم. فقط کافیه بالای سرمون رو ببینیم و یا زیر پا رو.... امروز در کوه ، دوربین رو به هر طرف میچرخوندم ، زیبایی جلوه میکرد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در کوهپیمایی امروز ، با یکی از گروههای کهنوردی اصفهان آشنا شدم. خیلی وقت بود که اونها رو در کوه میدیدم. تا بحال فقط سلام و علیک مختصری داشتیم. اما امروز توی جمعشون حاضر شدم. صحبت به مسیرهای مختلف صعود به قله صفه کشیده شد. گفتم که یکی از مسیرهای سخت هست که هنوز کسی رو پیدا نکردم تا با راهنمائیش از این مسیر صعود کنم. نمیخوام ریسک کنم و برای اولین بار تنهایی از این مسیر سخت و فنی و برم. بنا شد در هفته ی آینده همراه این گروه ( که تجربه ی زیادی در این رابطه دارند ) از این مسیر به قله صعود کنیم.

 

یواش یواش دارم وارد جمع حرفه ایهای کوهنوردی میشم و احتمالا" در برخی برنامه های خارج از اصفهان اونها هم شرکت میکنم.

 فعلا" که احساس خوبی دارم ؛ تا ببینیم چی پیش میاد

 

موقع نوشتن این مطلب نظرات خصوصی یک " دوست " رو خوندم. پنج پیام ؛ زیبا و دلنشین و پر معنا..... امید که بشود ؛ امید که بتوانم

ممنونم " دوست " عزیز....

/ 4 نظر / 13 بازدید
f.s

سلام.اگر یادتون بود، یکروز که در اوج زیبایی آسمون رسیدید اون بالا شما بودید و خدا و آسمون خدا ،خیلی التماس دعا.موفق و سرافراز باشید.

رصدگر !!!

بزودی !!! استاد بوژ مهرانی عضو ستاد کوهنوردی دفتر مقام معظم رهبری

f.s

رصد گر گرامی سلام. عشق ورزیدن یک هنر هست. سعی کنید این هنر را بیاموزید و به دنیای اطرافتون بجای خصمانه نگاه کردن و غرض ورزانه قضاوت کردن نیک نگاه کنید و محبانه قضاوت کنید.نه فقط جناب مهرانی بلکه هر فردی که بتونه در کاری مهارت بدست بیاره شایسته تقدیر هست.همیشه سعی کنید مشوق دیگران باشید نه سدی بر سر راهشون. واگر در درونتون ناراحتید با تلاش بیشتر، جلو بزنید وانسانی والا تر بشید.دنیا خیلی کوچکتر و عمر ما خیلی کوتاهتر از اینه که با اینگونه بی مهریها از بینش ببریم. از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر / یادگاری که در این گنبد دوار بماند.موفق باشید.

رصدگر !!!

f.s جان ماکه بخیل نیستم از بی درو پیکر بدون بعضی جاها تعجب است شما هم کاسه داغ تر از شدی ؟! [چشمک]