حل مشکلات صادرات با قول تزریق دلار !

بنام خدا

اصلا" دوست ندارم حرف سیاسی بزنم ، اما نمیذارن که!! ظریفی گفته بود در ایام نزدیک به انتخابات ، همه چیز میشه گل و بلبل! قوانین به نفع مردم اصلاح میشه ، ارزونی میاد ، همه خاطر خواه مردم شده و در صدد حل مشکلات اونها بر میاند و .....

 

 

اولش گفتم این آقای ظریف ( البته نه از نظر هیکل و قد و قواره ) شاید بخاطر خط سیاسی خاصی که داره ممکنه سیاه نمایی کنه. اما شنیدن یک خبر در اخبار 20:30 نشون میداد که ایشون همچین بیراه هم نمیگه.

 

 

رئیس محترم جمهور امروز در جمع صادر کنندگان برتر کشور فرمودند در دو سال گذشته ، هر سال 1.5 میلیارد دلار برای حمایت از صادرات در اختیار بانک توسعه صادارات گذاشته ایم. اما دستور داده ام این رقم رو یه قدری اصلاح کنند و در بودجه سال آینده 5 میلیارد دلار برای این منظور اختصاص خواهد یافت. ( یعنی بیش از 300 درصد افزایش! )

 

 

این جمله وقتی قابل توجه بیشتر قرار میگیره که متوجه باشیم قیمت نفت نسبت به دو سال قبل سیر نزولی شدیدی داره ( کمتر از نصف شده ). به هر حال به قول همون ظریف ، کاشکی همیشه در اینجا ایام انتخابات باشه.

/ 1 نظر / 2 بازدید
بیژن

درودبرگرامی همدل. من تارنگاری دارم که درآن درباره گذشتار ایران مینویسم. اگر دوست داشتی چیزی در مورد گذشتار ایران بخوانی به تارنگار من سری بزن. شادوپیروزباشی. بدرود.