موج سبز در اصفهان

درود بر مردم عدالت خواه و حق طلب اصفهان. درود بر راد مردان و شیر زنانی که برای حمایت از ندای مظلومیت میر حسین موسوی آنچنان حضوری را رقم زدند که میدان بزرگ امام اصفهان را یارای پذیرش این خیل عظیم نبود.

 

امروز نه تنها میدان امام بلکه تمامی خیابانهای متصل به این میدان لبریز از جمعیت بود. زن و مرد ، پیر و جوان و کودک ، معلولین و جانبازان ، آمده بودند تا فریاد اعتراض خود را نسبت به دولتی که برای باقی ماندن در صندلی قدرت ، اخلاق را زیر پا گذاشته است ، بگوش دولتمردان برسانند. آمده بودند تا به ادب رای دهند ، به صداقت رای دهند ، به آینده ی روشن رای دهند ، به پاک کننده ی مرزهای خودی و غیر خودی رای دهند. اصفهان امروز رای خود را اعلام کرد.

 

امروز نه اتوبوس دولیت وجود داشت که مردم را از شهرها و استانهای همجوار به اصفها بیاورد ، نه بخشنامه ای برای حضور الزامی برای کسی صادر شده بود ، نه پول شام و نهاری به کسی داده بودند ، نه ...... امروز ، خود مردم میداندار این حضور بی نظیر بودند. روز دوم خرداد سال جاری ، مردم اصفهان از میر سحین موسوی در مسجد سید استقبال کردند. هر چند در آن روز هم مسجد سید پر شد و جمعیت کثیری هم در بیرون مسجد جمع شده بودند ، اما جمعیت امروز به هیچ عنوان قابل مقایسه با دوم خرداد نبود.

 

جمعیت امروز را فقط میتوان با سفر مقام معظم رهبری به اصفهان مقایسه کرد. این نشان میدهد که دود مناظره های پخش شده از تلویزیون به چشم آن کسانی رفت که با زیر پا گذاشتن اخلاق ، برای رقبای حاضر و برخی غایبین در مناظرات پرونده سازی کرده و با ارائه ی آمارهای دروغین سعی در فریب افکار عمومی جامعه داشتند. خود کرده را تدبیر نیست. وقتی دولتمردان با مردم خود صادق نباشند ، نتیجه ای جز این هم در انتظارشان نخواهد بود.

 

http://www.ghalamnews.ir/news-20469.aspx

/ 1 نظر / 3 بازدید
سعید

سلام آقای مهرانی من هم در میدان نقش جهان بودم واقعا حضور مردم چشمگیر بود این در حالی بود که خود من نزدیک به بیست نفر از تحصیل کردگان این شهر را می‌شناختم که به دلیل مشغله نتوانستند در مراسم حضور پیدا کنند. نکته جالب این بود که در سرتاسر مسیر خیابان حافظ و احمدآباد که نزدیک به 6 ستاد انخاباتی احمدی نژاد بود! همه آنها در پی ایجاد درگیر بودند که با هوشیار و متانت طرفداران موسوی و با شعارهای بسیار زیبا خنثی می‌شد. به نظر من بسیار زیبا بود.