یادداشت 19 اردیبهشت 1391

برنامه ی خبری 20:30 شبکه 2 دیشب خبری رو در مورد انتخابات اخیر فرانسه پخش کرد و مطلبی گفت که نشون از کم اطلاعی مسئول این بخش خبری و همچنین یک سو نگری ایشون داره. مجری خبر با اشاره به شکست آقای ساکوزی در انتخابات گفت : سارکوزی علیرغم شکست ، مدعی تقلب در انتخابات نشد و طرفدارانش رو به خیابونها نکشوند!!!!!

محض اطلاع ایشون باید بگیم که :

اولا" دولت سارکوزی خودش برگزار کننده ی انتخابات بوده. کدوم برگزار کننده ی انتخاباتی رو دیدید که خودش مدعی تقلب شده باشه؟؟؟!!!! ( اگر چنین کسی وجود خارجی داشته باشه دیگه خیلی رو داره چشمک)

ثانیا" مسئول خبر 20:30 سخنان سارکوزی در تبریک به اولاند رو با گوش جان شنید و اون رو غیر مستقیم به انتخابات سال 88 ایران ربط داد اما گوشش رو بر روی حرفهای اولاند بست که در سخنانی بجای اینک جناح رقیب و طرفدارانش رو با چیزای پستی مثل خس و خاشاک همطراز کنه ، با احترام تمام از سارکوزی بخاطر 5 سال اداره کشور فرانسه تشکر کرد ( و هی تکرار نکرد که تمام دولتهای قبلی به کشور خیانت کردند ) و نیز از طرفداران سارکوزی صحبت کرد و گفت به نظر اونها احترام میذاره و برای پیشرفت فرانسه به حمایت تک تکشون نیاز داره.

راستش نمیدونم چرا در صدا و سیما از کسانی استفاده میکنند که فقط یک چشمشون میبینه و یک گوششون میشنوه؟ نمیدونم چرا حالا که بیش از دو سال از وقایع سال 88 میگذره و کشور حداقل از اون رویدادها خلاص شده و به آرامش رسیده ، صدا و سیما علاقه داره که اون خاطرات رو دوباره زنده کنه ؟ نمیدونم چرا حالا که جناح به اصطلاح اصلاح طلب سکوت کرده و در حاشیه قرار داره و همه ی دعواهای سیاسی کنونی کشور ، در درون جناح به اصطلاح اصول گرا داره روی میده ، یه عده دوست دارن محض رضای خدا هم شده یه بار دیگه به اصلاح طلبها بتازند؟ نمیدونم چرا یه عده فکر میکنند کسانی که پای تی وی نشستند و خبر گوش میکنند ، یه مشت ...... هستند ، و به خودشون اجازه میدن هر جوری که دوست دارن خبر رو بپیچونند و تحلیل کنند؟

دنیا خیلی عوض شده و دسترسی به منابع اخبار ، خیلی وسیع و گسترده. توی این دوره و زمونه ، خیلی ساده انگاری است که کسی فکر کنه با چنین تحلیلهای کودکانه ای میتونه تفکرات خودش رو به همه القاء کنه.

/ 2 نظر / 3 بازدید
احمدرضا

سلام . من هم به صدا وسیما انتقاد دارم...ولی من چنین اعتقادی ندارم که فتنه88را ازصفحه تاریخ پاک کنیم و دیگه بهش فکرنکنیم...درسته مردم روزهای خیلی بدی را سپری کردند خاطرات تلخ راهیچ وقت دوست نداریم به یاد بیاوریم ولی اگر در ان درسها نهفته باشد چی؟

شاگرد

سلام استاد شما هنوز میتونین تلیویزیون دیدنو تحمل کنین؟؟؟؟!!!!!!!! ماکه ماهواره هم نداریم یار غارمون شده فقط همین اینترنت!! تازه اینم که اغلب پیوندهاست!!!