یادداشت 30 فروردین 1391

برای دومین بار در این چند روز میخوام از دکتر احمدی نژاد تشکر کنم. دیشب سازمان میراث فرهنگی اعلام کرد بر اساس مصوبه هیات وزیران ، جزیره ابوموسی به منطقه ویژه گردشگری تبدیل میشه. دست رئیس محترم جمهور درد نکنه که بلاخره بدون توجه به واکنشهای گستاخانه ی برخی کشورهای منطقه ، بر ایرانی بودن جزایر ابوموسی ، تنب بزرگ و تنب کوچک پافشاری میکنه و برنامه هایی برای این جزایر داره. کاری به این ندارم که این اقدامات در این برهه زمانی خاص کاربردهای سیاسی داخلی هم داره یا نه؟ دلیل اینکار هر چی که باشه ، محکم و استوار از این اقدام دولت و شخص رئیس جمهور حمایت میکنیم ؛ اساسی. با آغاز بکار تورهای گردشگری ابوموسی ، دوست دارم جزو اولین نفراتی باشم که به این جزیره سفر میکنه.

آش فوتبال پرسپولیس اونقدر شور شده که صدای آشپز رو هم درآورده!! آقای رویانیان که بحمدالله انواع و اقسام تخصص ها رو بلد هستند و چند ماهی است مدیر تیم پرطرفدار پرسپولیس شدند ، حالا که دستشون به جام قهرمانی نمیرسه و بخاطر بی برنامگی ، این تیم بزرگ رو از جایگاه اصلیش دور کردند ، تمام تقصیرها رو به گردن اصفهانیها می اندازه و در نهایت هم میگه آرزو داره استقلال قهرمان لیگ برتر ایران بشه!!! ( ظاهرا" یه عده حسودیشون میشه که این جام برای سومین سال پیاپی در اصفهان و برای سپاهان بمونه ). این گفته ی آقای رویانیان اونقدر غیر منتظره بود که صدای مربی استقلال رو هم درآورد. چه ضرب المثل زیبایی قدیمیها دارند که میگه : طرف ، روغن ریخته رو نذر مسجد میکنه!!!!

هوا دلپذیر شد گل از خاک بردمید.... نمیخوام یه سرود اول انقلابی بخونم. این وصف الحال روزهای بهاری اصفهان است. اونقدر هوا لطیفه که حیف ازش استفاده نکنیم و بشینیم توی خونه. زمان رفتن به فریدن رسیده و ظرف هفته های آتی ، چندین بار به این منطقه سفر خواهم کرد

راستی یادم رفت بگم...... سلام حسین آقا ، خیلی چاکریم ، روز بخیر ، وقت بخیر ، شب خوش و.......چشمکنیشخندقلب

/ 0 نظر / 7 بازدید