یادداشت 27 اردیبهشت 1391

پرواز رو دوست دارم ؛ حتی اگه با هواپیمای ایران 140 باشه!! صبح دیروز برای شرکت در یه جلسه ی اداری با هواپیما عازم تهران شدم. پرواز رفت با هواپیمای ایران 140 ساخت شرکت هواپیما سازی ایران ( هسا ) انجام شد. توی پرواز ظاهرا" چند نفر از مسئولین این شرکت هم حضور داشتند. پیچ و تابهای هواپیما موقع کم کردن ارتفاع جالب بود! نشستن هواپیما هم اونقدر استادانه بود که صدای مسافر کنارم ( که ظاهرا" از هسا بود ) رو درآورد. به شوخی گفتم ، سه چهار بار دیگه اینجوری هواپیما رو بکوبه زمین ، دیگه چیزی ازش نمیمونه! گفت این خلبان ، کارش همینجوریه ( ظاهرا" خلبان رو میشناخت ). به هر حال من که از این پرواز لذت بردم و آرامش داشتم.

جلسه کاری خوبی در سازمان شهرداریها داشتم. مطالب دقیق و فنی در مورد نظام نامه جامع مالی شهرداریها مطرح شد. امیدوارم نتیجه ی نهایی ، کار ارزنده ای باشه.

پرواز برگشتم با 1 ساعت تاخیر انجام شد. در میانه ی راه ، عبور هواپیما از فاصله ی نزدیک ابرهای زیبا و سفید ، رویای بود. خوش بحال خلبانها که خیلی از این صحنه های مهیج میبینند.

این روزها به یه موضوع خیلی خیلی مهم فکر میکنم ؛ مرگ.... تقریبا" شبی نیست که به مرگ فکر نکرده باشم. به چگونه مردن فکر نمیکنم بلکه به زمان مرگ فکر میکنم و اینکه اصولا" کی بمیرم بهتره!!!

/ 1 نظر / 3 بازدید
شراگیم امینی

با درود به برادر بزرگوار خدا به داد ما برسد که قراره با تولید انبوه ایران 140 سوارش شویم یاد مرگ اگر خیلی خوب است اما زندگی خوب مرگ را و یاد آن را شیرین تر می کند سلامت باشید